Beer buddy

Zaklapni, otevři, vychutnej. Věř nám že jeden krásnější zvuk předchází druhý.

Klap, Csss, Áaaaa, toť svatá trojce nejpříjemnějších zvuků, které si můžeš dopřát.

Než tuto trojku zažiješ, přečti si prosím pár řádků níže, jak ho používat a čemu se vyvarovat:

1.

 

Při vkládání nápoje se začíná vždy vrchní stranou plechovky. Jinak to ani nejde a Beer Buddy by se mohl při silnějším pokusu poškodit. Takže vložit vršek a pak si jen užít pečlivé zaklapnutí. 

2.

 

 

 

 

I vyjmutí má svá pravidla, ale ta jsou příjemná. Plechovka lze totiž nejlépe vyjmout pokud je do dna vypitá. Pak jí stačí kdekoli na jejím těle zmáčknout, čímž se zmenší a z Beer buddyho prostě vypadne. Nedoporučujeme vytahovat z Beer buddyho plechovku plnou a neotevřenou.

Zajímavost: ač se zdá, že plechovky jsou si podobné jako vejce vejci, není tomu tak. Dokonce ani stejný výrobce nemusí mít identické plechovky stejného typu piva. Z toho důvodu některé plechovky jdou vyjmout z Beer Buddyho i neotevřené, u jiných by se mohl Beer Buddy poškodit. Buďte prosím teda zodpovědní a pivo před vyjmutím vypijte :)

3.

 

Beer buddy a teplota - jeden z rozdílů mezi Esenšlem a Grandestem je v materiálu. Zatím co Esenšl vychází z přírodních zdrojů - materiálu PLA (polylactic acid = polymléčná kyselina), tak u Grandesta bylo zapotřebí nalézt takový materiál, který bude splňovat přísnější kritéria co se povrchu týče. 

A proto

 

 

 

 

Beer buddy Esenšl není vhodné vystavovat vyšším teplotám - například v myčce, kde panuje více než 60 stupňů celsia. pokud je znečištěn, doporučujeme ho očistit vlhkým nadříkem. Skrz vyšší pórovitost materiálu PLA také není vhodné ho ponořovat do vody.  

Beer buddy Grandest je vyroben z materiálu ABS (akrylonitril butadien styren), se kterým se mnoho z nás setkalo v dětství - u kostiček LEGA. Tento materiál má výhody v tepelné odolnosti, a tak mu ani myčka nevadí.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...